Sport Zakupy

Zabezpieczenie pod siodłem – o czaprakach dla koni

Dowiedz się, gdzie zamówić czapraki dla koni.

Czapraki dla koni to specjalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, zabezpieczające skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk podczas jazdy. Interesuje Cię szeroki wybór akcesoriów jeździeckich w atrakcyjnych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl kupisz czapraki dla koni najwyższej jakości.

Czapraki dla koni – budowa i stosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne elementy ochronne, które dają koniowi wygodę, a jednocześnie osłaniają siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki zastosowaniu odpowiednich tworzyw doskonale chłoną wilgoć, są miękkie i przyjazne dla skóry konia. Jeśli potrzebujesz zainwestować w wysokiej jakości produkty, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl odnajdziesz modele posiadające siateczkę absorbującą pot koni, podszyte szybkoschnącym materiałem, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym lub wykonane z bawełny. Przemyślana konstrukcja daje wysoką wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie internetowym zostały zaprojektowane w taki sposób, aby doskonale dopasowywały się do anatomicznych kształtów konia, a zarazem podnosiły wygodę jazdy. Wybrane modele zostały wyposażone w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Praktyczne i estetyczne czapraki – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale także wyróżniają się wizualnie. Produkty te można kupić w wielu wzorach i kolorach, a niektóre modele mają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością odszukasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Adres firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]