słoik z kranikiem, słój z kranikiem
Zakupy

Słój z kranikiem – idealny do serwowania napojów

Od kilku lat trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też przygotowywanych na własną rękę przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu deserów i trunków. Szerokim zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim pojemne Słoiki z kranikiem, które mają sporo zastosowań. Jak możemy je użyć? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoje z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, iż świetnie nadają się one do produkcji domowych napojów – takich jak likiery i nalewki. Słoje mają spore pojemności (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy trunek do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez konieczności stosowania wężyków i filtrów.

Słój z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem jest doskonałą ozdobą stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że chętnie jest on używany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem idealnie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania soków, oranżad, lemoniad oraz kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków lub wina. Jego plusem jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]