Urządzanie domu Zakupy

Rolety? Tylko od polskiego producenta

Nie wiesz jak modnie i nowocześnie zaaranżować swój pokój? Jeden, niedrogi produkt może całkowicie zmienić wygląd i styl pomieszczenia. To wewnętrzne rolety okienne. Dzięki takiej przesłonie możesz dodać kolorytu dowolnemu wnętrzu lub nadać mu przytulnego i intymnego charakteru. Specjalista z krakowskiego sklepu mającego w swojej ofercie rolety dzień noc doradzi, jak podjąć trafne, zakupowe decyzje.

Jak wybrać rolety?

Wewnętrznych rolet okiennych jest wiele typów. Można je podzielić według rozmaitych kryteriów. Jeśli idzie o tworzywo, to są rolety materiałowe wytworzone z nowoczesnych tkanin, charakteryzujących się różnym zakresem przepuszczania światła. Jest to zazwyczaj poliester – prosty do czyszczenia oraz wygodny w utrzymaniu.
Ze względu na zastosowanie dzielimy rolety na okienne i ścienne. Inne zróżnicowanie to stopień zaciemnienia. Tutaj najpopularniejszym modelem są rolety dzień i noc typu zebra bądź 100% zaciemnienia.
Następna klasyfikacja to rolety na wymiar lub standardowe. Pierwszy rodzaj rekomenduje się do okien o niekonwencjonalnych wymiarach, z dużą ilością segmentów albo wieloma dekoracyjnymi elementami. Jeśli idzie o design, to wzornictwo rolet jest zgodne z bieżącymi, wnętrzarskimi trendami.

Czy rolety są tanie?

Ponieważ konkurencja na rynku rolet jest duża, tak jak ciągle rosnąca liczba producentów, aktualnie rolety można nabyć w nad wyraz zachęcających cenach. Na co dzień cena jest niewysoka, a do tego zdarzają się również akcje specjalne i promocje, kiedy produkt udaje się kupić z dodatkową zniżką. Rolety okienne są niedrogie i zasadniczo na każdą kieszeń.
Bezinwazyjny montaż, bogata kolorystyka i nowoczesne projekty sprawiają, że taka przesłona na okna jest coraz popularniejsza. Koszt zakupu w stosunku do jakości i długiej żywotności rolety jest bardzo atrakcyjny, dlatego miłośników takiego pomysłu na urządzenie wnętrz nie brakuje.