balon na wino, baniak na wino, gąsior na wino
Zakupy

Przechowywanie domowych nalewek – balon do wina

Balon na wino to doskonały upominek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do składowania alkoholi domowej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior na wino? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Balon do wina – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą być wykorzystane jako nieprzeciętny upominek dla znajomych – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można sprezentować z okazji imienin, urodzin, jubileuszu, rocznicy ślubu czy obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to także znakomita dekoracja stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – 18 urodzin, wesela, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy szczegół gąsior do wina znakomicie prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej porcji napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Organizujesz wesele i chciałbyś poczęstować gości domowym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki balonom do wina bez problemu przewieziesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. 5-litrowe baniaki do wina wykonane są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]