delikatesy online kraków
Zakupy

Nowe e-commerce – zakupy spożywcze przez internet

Trudno jest uniknąć nieodzowności robienia zakupów spożywczych. Bez wielu rzeczy da się przeżyć, jednak bez świeżych warzyw oraz owoców jest to niemożliwe. Niestety częstokroć sytuacja życiowa bądź zawodowa powoduje, iż coś tak przyjemnego jak zakupy, może być czynnością kłopotliwą. W takim przypadku ratunkiem jest możliwość zamówienia zakupów spożywczych przez internet.

Zakupy spożywcze online to wygoda oraz oszczędność czasu

Wszechobecność internetu przyspieszyła w ostatnich kilku latach wzrost sprzedaży online w naszym kraju. Ze względu na stale przekształcający się rynek oraz potrzeby odbiorców, dużo firm korzystających dotąd tylko z zwykłych kanałów handlu, udostępniło swoją ofertę przez internet. W tę stronę poszedł też sektor spożywczy, który na ogół nieczęsto umożliwiał zakupy z dostawą do domu zamawiającego. Dzisiaj z delikatesów online korzysta mnóstwo różnorodnych grup konsumentów. To przykładowo rodzice małych dzieci, osoby zatrudnione w systemie zmianowym, co nie pozwala im wykonać zakupów w porach gwarantujących znalezienie w markecie świeżych produktów, osoby opiekujące się chorymi członkami rodziny, jak również osoby w podeszłym wieku, dla których regularne wyjścia do osiedlowego marketu są znacznym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, że z zakupów spożywczych z dostawą do domu korzysta się również dla czystej wygody – to fenomenalna oszczędność czasu, który można poświęcić na ćwiczenia albo inne przyjemności.

Delikatesy online – dowóz na wybrany adres w 2 dni

Zamawiając zakupy z dostawą do domu w e-sklepie Skowronek z Krakowa możemy wybierać z mnóstwa produktów wysokiej jakości, nie tylko warzyw i owoców, ale także wędlin, ryb oraz mięs dostarczanych tylko przez solidnych i sprawdzonych polskich producentów. Ponadto sklep ma w asortymencie aromatyczne, polskie pieczywo dostarczane z piekarni kultowej nie tylko w krakowskiej dzielnicy Kazimierz. Zamówienia składane w delikatesach online Skowronek są dowożone na podany adres w ciągu 48h, a za zakupy za określoną sumę oferowana jest bezpłatna dostawa. Zakupy można opłacić kartą płatniczą w chwili odbioru.

Adres firmy:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]