Zakupy

Maty przemysłowe – niezastąpione w wielu zakładach pracy

Szukasz mat dezynfekcyjnych? Sprawdź verdeavis.pl/wyposazenie/maty-podlogowe/maty-specjalistyczne.html

Maty podłogowe posiadają mnóstwo zastosowań i są używane w gastronomii, przemyśle, służbie zdrowia i pozostałych sektorach rynku. Jesteś zainteresowany funkcjonalnymi i ergonomicznymi wycieraczkami przemysłowymi? Dowiedz się, jak się je stosuje.

Mata dezynfekcyjna przejazdowa – gdzie się ją stosuje?

Maty dezynfekcyjne stosowane są w wielu branżach – w warsztatach samochodowych, myjniach, przy stanowiskach obróbki metali, na stacjach benzynowych, w szpitalach specjalistycznych, kuchniach, lokalach gastronomicznych, w zakładach przetwórstwa spożywczego, stanowiskach obróbki żywności, przy hodowli trzody chlewnej, narzędziowniach, czyli wszędzie tam, gdzie konieczne jest zachowanie czystości. Maty dezynfekcyjne zapobiegają rozprzestrzenianiu się groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych – bakterii, wirusów i grzybów, a także redukują zagrożenie roznoszenia się pyłu czy opiłków. Na rynku dostępne są również maty olejochłonne, które doskonale sprawdzają się w fabrykach i innych obiektach, w których możliwe jest ryzyko przenoszenia się na obuwiu różnych smarów. Maty te wchłaniają bowiem ciecze oleiste.

Maty gumowe przemysłowe – podnieś ergonomię pracy i jej bezpieczeństwo

Maty dezynfekcyjne przejazdowe posiadają właściwości amortyzujące i antypoślizgowe, dzięki którym poprawia się komfort i bezpieczeństwo pracowników oraz innych ludzi znajdujących wewnątrz obiektów. Wybrane maty przemysłowe są pokryte powłoką wzbogaconą korundem, co pozytywnie wpływa na ich właściwości antypoślizgowe. Ponadto specjalne profile najazdowe mat przemysłowych zabezpieczają przed ewentualnym potknięciem się.

Adres firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]