Tematyka żywnościowa Zakupy

Kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo – można kupić ich zamienniki

Kup kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo.

Metoda zaparzania kawa w kapsułkach jest znana od końca lat 70-tych i stopniowo pozyskiwała sobie nowych sympatyków. Ten praktyczny system pozwala na przyrządzanie napoju wysokiej jakości niesłychanie nieskomplikowaną metodą – trzeba dolać wodę do pojemnika w stosownym urządzeniu, włożyć kawę w kapsułce do wskazanego zasobnika i zaledwie po kilkunastu sekundach można delektować się świeżo parzoną kawą.

Czy istnieją zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo?

Znamy kilka systemów takiego przygotowywania kawy. Jednym z popularniejszych na świecie jest ten należący do niemieckiego koncernu Tchibo. Kapsułki Tchibo Cafissimo odróżniają się kształtem od innych, co przez wymuszało na klientach zaopatrywanie się w kawę od jednego producenta. Kwestia ta dotyczyła wszystkich systemów kaw w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnich latach oferowanych jest w sprzedaży – także w Polsce – coraz więcej ich substytutów. Firma Italian Coffee wytwarza kapsułki do wielu systemów, w tym też zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta posiada linię kaw single origin, nazywanych również kawą speciality. Taka kawa charakteryzuje się tym, iż wywodzi się z jednego zbioru, gatunku i uprawy. Smak jej naparu jest niepowtarzalny, ponieważ ma na niego wpływ wiele najrozmaitszych czynników, np. pogoda panująca w roku wzrostu roślin. Mieszanie takich kaw z dodatkami aromatyzującymi lub mlekiem tłumi ich unikalny nuty smak. W sklepach kupimy zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Nikaragui oraz Brazylii (100% arabika), jak również Angoli (100% robusta). W tych ziarnach wyraźnie odczuwalne są naturalne aromaty kakaowe, kwiatowe oraz czekoladowe.

Ile kosztuje napar z zamienników kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Ekspresy do kawy w kapsułkach zdają egzamin zarówno w domu, jak i w urzędach czy hotelach. Koszt kawy w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest wygórowany – zwykle mieści się w przedziale 1,10-1,40 zł. Nietrudno wyliczyć, iż taka kawa jest kilkukrotnie tańsza aniżeli podobny napój podawany w kawiarniach na mieście czy na stołówkach w biurze. Rozsądne ceny i nowoczesny wygląd ekspresów na kapsułki sprawiają, iż z roku na rok częściej pojawiają się one w naszych mieszkaniach. Za ich sprawą podamy znajomym najwyższej jakości napój w trakcie weekendowych spotkań, a jednocześnie sami będziemy mogli radować się kubkiem takiej kawy do ciasta, nie zamartwiania się o wysokie koszty. Jeżeli zamierzamy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo upewnijmy się zawsze czy będą pasować do naszego ekspresu.

Adres firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]