Zakupy

Jesteś producentem żywności? Sprawdź ofertę hurtowni butelek szklanych i słoików

Przejrzyj aktualny asortyment hurtowni butelek.

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który tak długo jak będzie żyć człowiek nie zaprzestanie działalności. Mimo tego, że większością rynku wyrobów spożywczych rządzą gigantyczne marki, jest to też sektor, w którym doskonale radzą sobie małe firmy, o ile znajdą klienta na swój ekologiczny, smaczny lub unikalny produkt. Przeznaczone na handel pożywienie musi zostać zabezpieczone tak, aby wyrób dłużej pozostał zdatny do spożycia, a więc np. w szklane słoje i butelki. Atutem takich opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że nadają się do recyklingu.

Hurtowy zakup butelek oraz słoików to metoda redukcji kosztów

Oczywiste jest, że oferty kierowane do odbiorcy indywidualnego rozmijają się zauważalnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest niedużym zakładem produkującym takie artykuły, jak przykładowo soki, pasty warzywne lub konfitury, będzie potrzebować rok w rok nie kilkuset opakowań szklanych, lecz ilości daleko przekraczające liczbę kilku tysięcy sztuk. Kupno słoików i butelek w hurcie jest więc dla niego zarówno formą optymalizacji kosztów, gdyż zamawiając towar w hurtowych ilościach zazwyczaj można liczyć na znaczny rabat od hurtownika, ale także oszczędnością czasu transportu, ponieważ jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie manufaktury nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego kupna opakowań szklanych dostrzegalnie obniży się, gdy zamówimy je u rodzimego hurtownika butelek i słoików. Tym sposobem także dostanie je szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – słoiczki, butelki i inne akcesoria w setkach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie różnego kształtu i objętości butelki szklane (idealne do przechowywania piwa, soków czy wina) i słoiki. Transportowane są one do zamawiającego na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – zależnie od rozmiaru opakowań – po 400, 1300, a nawet 2000 sztuk wybranego produktu. Podmioty posiadające własne auta transportowe mogą również odebrać zakupiony towar bezpośrednio ze składu hurtowni. Razem z słoikami bądź butelkami hurtowo można też zamówić odpowiadającą ilość innych powiązanych elementów, jak nakrętki, kapsle czy korki dopasowane do danego rodzaju opakowania.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]