Bezpieczeństwo i ochrona Zakupy

Jednorazowa odzież robocza – zobacz co oferuje polski producent

Więcej o jednorazowej odzieży ochronnej.

Sektor spożywczy musi sprostać wyśrubowanym standardom na każdym etapie produkcji. Zatem niesłychanie ważne jest, żeby personel fabryk oraz zakładów przetwórstwa żywności był wyekwipowany w wysokiej jakości ubranie ochronne, dopuszczoną do wykorzystywania w tej branży. Przedsiębiorstwa mogą zaopatrzyć się w takie artykuły w Global Food Hygiene, które jest polskim dystrybutorem i producentem odzieży roboczej.

Oferta firmy Global Food Hygiene

Spółka Global Food Hygiene działa na rodzimym rynku od przeszło 5 lat, a osiągnięte w Polsce sukcesy pozwoliły jej w 2020 r. otworzyć się również na rynki europejskie. Obecnie w ofercie spółki znajdują się moduły odzieży roboczej, takie jak czepki i kominiarki, maski jednorazowe, w tym także te osłaniające brodę, rękawice jednorazowe i wielokrotnego zastosowania (z metalu), fartuchy oraz buty. Jednym z głównych produktów Global Food Hygiene są jednorazowe fartuchy foliowe w rolce zaprojektowane samodzielnie przez grupę fachowców firmy i produkowane z pomocą autorskiego wykrojnika. Spółka może poszczycić się listą ponad 800 klientów, którzy korzystają z jej artykułów. Produkcja także wygląda efektownie – halę produkcyjną opuszcza miesięcznie około 700 tyś fartuchów.

Co cechuje tego producenta odzieży roboczej?

Warto zaakcentować, że spółka Global Food Hygiene rok w rok wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów, nie tylko pod względem zróżnicowania dostarczanych przez nią produktów. Firma stawia na nieustający rozwój, implementując nowatorskie rozwiązania, jak i ulepszając zaplecze firmy (m.in. inwestując w hale produkcyjne oraz magazynowe), za co przyznano jej kilka prestiżowych wyróżnień. Podstawowym zamiarem Global Food Hygiene jest połączenie poszczególnych procedur oraz intensywna współpraca między rozmaitymi działami spółki, co w rezultacie ma doprowadzić do osiągnięcia maksimum szybkości w wypełnianiu zamówień tak, aby docierały one do zamawiających w przeciągu 24 godzin.

Adres firmy:
Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa
Kuśnie 41D
98-200 Sieradz

Tel.: +48 43 827 36 66
E-mail: [email protected]