Motoryzacja Zakupy

Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Co powinieneś wiedzieć o Renault części zamienne?

Samochody Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci doceniają przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad pięć tysięcy modeli Scenic oraz aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Dużym popytem cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym okresie zakupiono prawie 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Masz już wyśniony samochód i chcesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli owego producent są sprzedawane w stosownie zaopatrzonych sklepach www. Można w nich wyszukać elementy układu chłodzenia, silnika, podwozia i nadwozia, jak i wiele innych. Z opinii użytkowników wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu skarżą się właściciele modelu Clio. Podobne problemy mają osoby, które kupiły Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulega też ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Regularne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją długiego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niedziałające podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Adres firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]