Motoryzacja Zakupy

Gdzie kupić oryginalne części do Citroena?

Więcej szczegółów o częściach Citroen

Citroen to marka ze stuletnią tradycją, od dekad lubiana przez rodzimych kierowców. Jej auta w naszym kraju są doceniane ze względu na szeroką dostępność, przystępną cenę i w szczególności za sporą ilość warsztatów specjalizujących się w ich naprawie. Największą popularnością cieszą się takie modele jak C-Crosser, C-Elysse, C7, C8, Jumper, Nemo, Saxo, Xsara i Xantia. Oczywiście, tak jak auta pozostałych marek, nie są one bezawaryjne, dlatego właściciele samochodów od francuskiego producenta muszą być gotowi na to, że z czasem będą zmuszeni nabyć części zamienne.

Części do Citroena – co zamawiamy najczęściej?

To, które części najczęściej odmawiają posłuszeństwa jest uzależnione głównie od konkretnego modelu – każdy z nich ma odrębną specyfikę, z której powstają inne awarie. W pierwszej kolejności trzeba na pewno napomknąć o substancjach chemicznych, które zużywają się w wyniku codziennej eksploatacji samochodu. Są to przede wszystkim czynnik chłodniczy w układzie klimatyzacji, płyn hamulcowy, płyn chłodniczy oraz olej silnikowy. Systematycznych wymian, których ze względu na bezpieczeństwo nie wolno lekceważyć, wymagają również elementy układu hamulcowego: klocki oraz tarcze.

Jak łatwo i niedrogo kupić części do Citroena?

Najodpowiedniejszą opcją będą zawsze oryginalne części Citroen – te nieautoryzowane, nierzadko pochodzące z chińskich manufaktur, w niektórych przypadkach charakteryzują się niższą jakością, co źle oddziałuje na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Z tej przyczyny właściciele aut Citroen w części zamienne powinni zaopatrywać się w sklepach specjalizujących się w sprzedaży modułów do samochodów francuskich. Jeśli w pobliżu żaden z podobnych nie działa, wszystkie potrzebne części można zamówić online.

Adres firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]