Zakupy

Etykiety na bimber – spersonalizuj swoje domowe trunki

Więcej informacji o etykietach weselnych.

Obyczaj dawania prezentów na przeróżne okazje praktykowany jest od wieków i od samego jego zarzewia jednym z najczęściej przekazywanych i, rzecz jasna, jednakowo entuzjastycznie akceptowanych podarunków, jest alkohol. Niemało ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie zabrać alkoholu na wesele, Sylwestra bądź imieniny. Jak jednakże odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy inni zaproszeni pomyślą o tym samym?

Etykiety weselne – podziękuj rodzinie i znajomym

Na przyjęciach weselnych trunki nie tylko stoją na stolikach, ale również dość często nowożeńcy dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem przy pożegnaniu. Taki podarek jest traktowany jako rodzaj podziękowania za przyjazd na ceremonię. Jednakże takie butelki z wódką mogą także stać się w fajną pamiątką, której goście nie wyrzucą nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Wystarczy personalizować butelkę, a można uczynić to zamawiając etykiety weselne, na których można umieścić informację o miejscu i dacie ślubu, podziękowanie za obecność lub imionach Pana i Pani Młodej. Etykiety weselne można kupić w różnorodnych barwach i wzorach, wobec tego bez problemu można odszukać te, które będą odpowiednie do stylu, w którym aranżowane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od wyobraźni zamawiającego. Naturalnie personalizowane etykiety na bimber czy inne alkohole można zastosować nie tylko przy okazji wesela – są znakomite na wyróżnienie się na imprezie imieninowej lub wieczorze kawalerskim.

Personalizowane etykiety na bimber – dekoruj swoje trunki

Etykietami z indywidualnym napisem można oznaczać flaszki w domowej spiżarni. Jeżeli przetwarzasz swoje soki, nalewki bądź wina i dajesz je znajomym lub rodzinie nawet bez okazji, możesz przystroić je oryginalnymi etykietami, które znacznie podniosą estetykę pospolitej flaszki. Dodatkowo butelki można też oznaczać używając różnokolorowych kapturków termokurczliwych oraz kapsli.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]