Urządzanie domu Zakupy

Dlaczego warto założyć shuttersy w salonie i w sypialni?

Shuttersy w sypialni. Więcej na skyshutters.pl/realizacje/

Shutters, czyli wewnętrzne okiennice dekoracyjne, kojarzą się zazwyczaj z domami zaaranżowanymi w stylu południowoamerykańskim lub afrykańskim. Jednak ten moduł osłony okna można zastosować również w naszych domach – jest to bardzo trwałe, a jednocześnie bardzo dobrze prezentujące się rozwiązanie, które w wielu sytuacjach sprawdzi się lepiej niż modne w tej chwili rolety.

Shuttersy w salonie – dostrzegalnie zwiększają estetykę pomieszczenia

Shuttersy w salonie czy w pokoju dziennym, będą pełniły podwójną funkcję – praktyczną oraz dekoracyjną. Shuttersy zauważalnie zwiększają walory estetyczne pokoju. Ich lamele są masywniejsze, co sprawia, iż znakomicie wyglądają na większości okien. Kwestia estetyczna jest ważna, ponieważ to w salonie domownicy spędzają większą część dnia, a także podejmują tu gości. W związku z tym warto zadbać, żeby ten pokój nie tylko reprezentacyjny, ale równocześnie komfortowy. Dowolność zmiany kąta pochylenia lameli shuttersów umożliwia kontrolę ilości światła wnikającego do salonu, co pozwala np. na przyjemne jego ściemnienie, gdy chcemy stworzyć romantyczny półmrok w pomieszczeniu, lub kompletne jego przyciemnienie, jeśli pragniemy zobaczyć film.

Shuttersy w sypialni – nadzwyczaj proste czyszczenie

Możliwość regulacji dostępu światła do wnętrza jest bez wątpienia najważniejsza tam gdzie śpimy. Shuttersy w sypialni znajdą zastosowanie jednak również z innej przyczyny – z ich wykorzystaniem można efektywnie korygować temperaturę sypialni, która w znacznej mierze oddziałuje na nasz spokojny sen. Z pomocą okiennic wewnętrznych w trakcie zimy o wiele dłużej utrzymamy w sypialni ciepło, a w trakcie lata łatwiej jest zachować w niej niską temperaturę. Poza tym okiennice typu shutters skuteczniej chronią przed zgiełkiem z zewnątrz. Shuttersy to też doskonałe rozwiązanie dla ludzi cierpiących na alergie. Na ich lamelach osiada się mniej drobinek kurzu aniżeli w fałdach firan, a ich utrzymanie jest nadzwyczaj proste i trwa w zasadzie parę minut.

Poza salonem i sypialnią shuttersy świetnie będą prezentować się też w kuchni, w łazience czy w pokoju dziecięcym.

Adres firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]