Zakupy

Chemia profesjonalna – na wszelkie rodzaje zabrudzeń

Chcesz nabyć profesjonalną chemię gospodarczą? Skieruj się tu

Żeby utrzymać porządek – tak w zakładzie pracy lub budynku użyteczności publicznej, jak i w mieszkaniu – niezbędne są odpowiednie sprzęty oraz środki. O ile do prostych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okażą się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to mnóstwo prac będzie wymagało wykorzystania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czystości pomagają uporać się nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami, zapewniając łatwe sprzątanie i eliminację niebezpiecznych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie producentów i dystrybutorów chemii profesjonalnej?

Chemia gospodarcza – dla kogo?

Asortyment środków do czyszczenia skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – głównie ekip sprzątających. W ofercie firm produkujących i dystrybuujących chemię gospodarczą znajdziemy preparaty, dzięki którym wyeliminujemy pobrudzenia z różnorodnych powierzchni – również tych chropowatych i z tegoż powodu kłopotliwych do dokładnego wyczyszczenia. Są wśród nich preparaty stworzone z myślą o usuwaniu szczególnych zabrudzeń, m.in. osadu z tłuszczów, graffiti, kamienia kotłowego lub wykwitów pleśni.

Chemia gospodarcza – profesjonalne zabezpieczenie powłok

Profesjonalne środki czystości pozwalają także na ochronę oraz konserwację powłok w znacznym stopniu narażonych na destrukcyjne działanie rozmaitych czynników i wandalizm. Znajdziemy pośród nich specjalistyczne powłoki polimerowe i akrylowe, preparaty chroniące przed graffiti, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, a także środki do osłony metali przed korozją. Warto dodać, iż powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (między innymi linoleum czy betonu) i nie tylko zabezpieczają je przed brudem, ale też nadają im atrakcyjny wygląd.

Adres firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]