łańcuszki celebrytki, celebrytka
Zakupy

Celebrytki – biżuteria gwiazd teraz dla wszystkich

Bardzo modne łańcuszki celebrytki chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Duża dostępność wzorów i materiałów, z jakich są wykonywane powoduje, iż każda pani może znaleźć wariant idealny dla siebie. Możemy oczekiwać, iż moda na nie pozostanie na dłużej, ponieważ celebrytki pasują do właściwie wszystkich ubiorów i na wszelkie okazje. Czym jest ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – skąd wzięła się ich nazwa?

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele celebrytek, aktorek i piosenkarek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko podchwyciły również „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Naszyjniki te wykonuje się z rozmaitych materiałów – złota, srebra, w tym srebra pozłacanego, a więc są dostępne dla wszystkich kobiet chcących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują budżetem. Duży wybór wzorów zawieszek sprawia, że naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz dostrzec je na szyjach mnóstwa kobiet i dziewcząt.

Wyraź to odpowiednią celebrytką

Celebrytka rzadko jest tylko ozdobą – najczęściej niesie także z sobą przesłanie, zawarte w symbolice wisiorka albo wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka ma swoje własne, ważne znaczenie. Najbardziej popularne typy zawieszek to gwiazdka, kółeczko pełne lub z otworem, serduszko, słonik, żyletka czy symbol nieskończoności. Panie zwykle dobierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według walorów estetycznych, ale też odpowiedniej symboliki. Serce jest oczywiście symbolem miłości, kółko oznacza niezłomność, jest też zawieszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest oznaką boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – pomyślności, władzy i wiedzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkich swoich działaniach, a żyletka jest symbolem buntu i ponadprzeciętności.
Olbrzymią zaletą celebrytek jest fakt, iż można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego zostały wykonane materiału, na co wpływ ma przede wszystkim ich bardzo subtelny charakter. Zazwyczaj nosi się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te można łączyć z posiadającymi podobne cechy kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]