Sport Zakupy

Bryczesy – zapewnij sobie komfort jazdy

Poszukujesz spodni bryczesów? Skieruj się tutaj

Jazda na koniu wymaga nie tylko wielu wyrzeczeń, ogromnych pokładów cierpliwości i godzin pracy, ale też odpowiedniej garderoby, która nie będzie krępować ruchów. Potrzebujesz kupić wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Obszerny wybór asortymentu znajduje się w sklepie internetowym Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni używanych do jazdy konnej. Charakteryzują się brakiem ciasnych szwów tam, gdzie nogi stykają się z siodłem, co zmniejsza ryzyko otarć naskórka. Poprawnie wykonane spodnie bryczesy powinny być elastyczne i obcisłe, a jednocześnie nie krępować ruchów i pozwalać na wygodną jazdę w różnych warunkach. W sklepie Horse-Trade.pl kupić można bryczesy uszyte z wysokiej jakości materiałów – bawełny z lycrą czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym jeździec będzie odczuwał pełną swobodę.

Jak kupić najodpowiedniejsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być przede wszystkim dostosowane do budowy ciała jeźdźca i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Przy wybieraniu odpowiednich spodni jeździeckich warto upewnić się czy posiadają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który może być wykonany z silikonu, skóry ekologicznej bądź innych materiałów zapewniających porządną przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej kolanowy bądź pełny, który obejmuje też łydki i uda. Osobną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one mieć warstwę wodoodporną oraz termoizolacyjną, które gwarantują komfort cieplny w czasie jazdy. Ważne są także walory użytkowe – liczne kieszonki czy rozciągliwe zakończenia nogawek.

Adres firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]