Urządzanie domu Zakupy

Atuty rolet zaciemniających

Dla kogo roleta typu 100 procent zaciemnienia albo roleta dzień i noc zaciemniająca to najwłaściwszy wybór? Kiedy warto wybrać pełne zaciemnienie w pomieszczeniach? Zalet tychże produktów jest wiele, a kontrola docierających do wnętrza promieni słonecznych nie jest ich jedyną pozytywną cechą. W przypadku rolet 100% zaciemniających całkowite zaciemnienie jest niemożliwe, ale w rolecie dzień noc już nie. Jaki typ najlepiej spełni oczekiwania w Twoim mieszkaniu? Podpowiadamy.

Atuty rolet dzień noc i rolet wewnętrznych zaciemniających

Totalna kontrola nad ilością promieni słonecznych wpuszczanych do wnętrza to największy atut rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model 100% zaciemnienia, jak i dzień i noc dysponują szeregiem zbliżonych mocnych stron i zalet. Pierwsza z nich to dopuszczalność montażu takich rolet zarówno na oknach z drewna, jak i PCV. Wspominając o montażu – jest on banalnie prosty, zupełnie bezinwazyjny, nie potrzeba przy nim wiercenia, użycia gwoździ i śrub. Każdy da sobie radę z samodzielnym założeniem rolety dzień i noc lub rolety 100% zaciemnienia.
Kilkanaście kolorów w ofercie powoduje, że produkty te odnajdą się w każdym pomieszczeniu. Rolety dzień noc występują też w wariancie zebra – składają się one z siatki pasków tkanin w jednej lub kilku barwach. Takie rolety mogą służyć za element ozdabiający mieszkanie.

Rolety 100% zaciemnienia w Trójmieście, Krakowie i innych miastach Polski

Rolety zaciemniające są produkowane przez wiele czołowych marek i producentów. W czasie zakupów polecamy wybrać polską firmę – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Kraków, Trójmiasto lub Warszawa to liderzy, jeśli chodzi o produkcję i dystrybucję rolet. Istnieje także możliwość spersonalizowania towaru na specjalne życzenie klienta. Rolety zaciemniające na wymiar to produkt do okien nie posiadających standardowego wymiaru.