Zakupy

Alternatywa dla sal weselnych – namioty ślubne

Wesele w amerykański stylu stają się coraz bardziej popularne, dziwi więc, że młode pary chętnie wynajmują namioty ślubne, które spełnią ich potrzeby. Organizujesz ślub na świeżym powietrzu i chcesz wybrać najlepszy produkt? Sprawdź nasze wskazówki!

Namiot na wesele a liczba gości

Popularność ślubów na świeżym powietrzu sprawia, że na rynku można znaleźć bardzo wiele namiotów na wesele, a ich różnorodność pozwala na wybranie produktów spełniających wszelkie potrzeby młodej pary. W sprzedaży można znaleźć zarówno namioty ślubne stworzone z myślą o kameralnych spotkaniach, jak i modele, które przydadzą się podczas organizacji wesela dla dużej liczby gości. Urządzasz niewielkie przyjęcie na działce, a może bardziej wystawną uroczystość? Jeżeli masz większe potrzeby, sprawdź dostępne na rynku hale namiotowe, w których bez trudu pomieścisz wszystkich zaproszonych.

Namiot weselny – dwuspadowy czy typu gwiazda?

Pojemność namiotu to oczywiście nie jedyny czynnik, który należy wziąć pod uwagę przy dokonywaniu wyboru. Niesłychanie istotny jest także rodzaj konstrukcji. Do najczęściej spotykanych typów należą – namioty bankietowe, hale namiotowe, namioty typu Stretch, Gwiazda, Turek, tzw. jurty, pawilony, modele z dachem spiczastym lub dwuspadowym, jak również hale z plexi.

Namiot ślubny – zadbaj o komfort gości

Ważna jest również solidna konstrukcja namiotu – najlepszym rozwiązaniem są modele wykonane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Dużą wygodę zapewnią nieprzemakalne poszycia, które osłonią też przed promieniowaniem ultrafioletowym oraz zapobiegną skraplaniu wody na ściankach czy wydostawaniu się ciepła z namiotu.