Zakupy

Akcesoria do alkoholu – etykiety i kapturki termokurczliwe

Więcej informacji o akcesoriach do alkoholu

Domowa produkcja napojów alkoholowych, niegdyś niesłychanie popularna, obecnie powraca do łask. Do poszukiwań skłaniają nas zarówno względy finansowe (alkohole przyrządzane na własną rękę są dużo tańsze od tych ze sklepu), ale także możliwość przygotowania napojów według naszych upodobań, chęć eksperymentowania i zadowolenie jakie daje picie swoich alkoholi. Gros osób na własną rękę wyrabiających domowe napoje wybiera piwo, wino, cydr bądź nalewki, acz nie brakuje też amatorów tradycyjnego samogonu. Jednak bez względu na to, w których alkoholach się specjalizujemy, winniśmy zaopatrzyć się w właściwe akcesoria.

Jakie akcesoria do alkoholu są najważniejsze?

Wyrób alkoholu w domu nie byłby możliwy bez naczyń i akcesoriów do prowadzenia fermentacji – odpowiednich korków, balonów, rurek czy pojemników. Ponadto, do każdego rodzaju alkoholu potrzebne są odmienne akcesoria – w przypadku wina jest to na przykład prasa do owoców, zaś dla piwa – chłodnice i kotły. Do rozlewania alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym jednak katalog potrzebnych akcesoriów się nie kończy, ponieważ butelki z napojami trzeba stosownie oznakować.

Akcesoria do alkoholu – etykiety na butelki oraz kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber czy pozostałe domowe alkohole możemy sporządzić samemu. Znacznie lepiej będą natomiast wyglądać butelki z chroniącymi korek kapturkami oraz dekoracyjnymi etykietami na wódkę, które bez wstydu możemy wręczyć bliskim jako upominek albo zaserwować w trakcie towarzyskich imprez. Szczególny typ takich akcesoriów to etykiety weselne, które służą do ozdabiania nie tylko na własnych alkoholi, ale również tych kupionych w sklepie i zaakcentować tym samym charakter imprezy.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]