Wszystko o zdrowiu

Zestawy do wibroterapii marki Vitberg – nie tylko dla profesjonalistów

Vitberg. Więcej informacji na https://www.wibroterapia.com/vitberg-z-wizyta-u-jedynego-w-polsce-producenta-urzadzen-medycznych-do-wibroterapii/

Z roku na rok wibroterapia znajduje zastosowanie w coraz to nowych dziedzinach:kosmetologii, rehabilitacji czy sporcie wyczynowym. Niewiele osób jednak wie, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą wytwarzane są urządzenia do wibroterapii, służące zarówno lekarzom, fizjoterapeutom i sportowcom, jak i przeciętnemu Kowalskiemu .

Vitberg – całkowicie polskie aparaty do terapii wibracjami

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ odbywa się w fabryce w Nowym Sączu. Produkcja podzielona jest na kilka działów, między innymi na: szwalnię, montownię, dział elektroniki i wykrawalnię. Zaprojektowanie urządzenia trwało kilka lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a ich poszczególne części poddawane są odpowiednim testom. Poszycie aparatu szyte jest ekologicznej skóry, wykorzystywanej w szpitalach i przychodniach, gdyż jest wytrzymała i łatwa do odkażenia.

Zestaw RAM Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z aparatów marki Vitberg składających się z modułu bazowego, 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, można używać zarówno w zaciszu domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb specjalistycznych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję foteli oraz kozeteksłużących do poprawnego ułożenia pacjenta w czasie zabiegów terapii wibracyjnej.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]