Vitberg opinie, Vitberg
Wszystko o zdrowiu

Zestaw RAM Vitberg+ – lecznicza i profilaktyczna terapia wibracjami

Na czym polega wibroterapia i jaki ma wpływ na organizm człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre dolegliwości? Czy można kupić urządzenia do terapii wibracjami do domowego użytku? Dowiedz się wszystkiego z artykułu portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, która opiera się na aktywacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez odpowiedni przyrząd impulsu mechanicznego. Wibracjom można poddać całe ciało albo skupić się na konkretnej jego części. Wykorzystanie wibroterapii polecają fizjoterapeuci, lekarze medycyny sportowej i rehabilitanci.

Wibroterapia pomaga podnieść kondycję organizmu na różny sposób: poprawia perystaltykę jelit, pomaga w leczeniu dolegliwości urologicznych, usprawnia krążenie limfatyczne, a nawet może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc odchudzanie. Drgania urządzeń do terapii wibracyjnej ułatwiają odprężenie pacjenta, uspokajają i niwelują stres, poprawiają krążenie w kończynach dolnych, jak również wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystuje się w profilaktyce objawów miażdżycy oraz zawału serca.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – urządzenie do terapii wibracjami polskiej produkcji

Zainteresowanie terapią wibracjami wzrasta z roku na rok, jednakże pacjenci chcą używać urządzeń do wibroterapii także prywatnie, w zaciszu swojego domu. Dla nich właśnie skierowana jest oferta polskiej firmy Vitberg, produkującej zestaw RAM Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg oferuje możliwość przetestowania swoich urządzeń w poradniach, rozsianych na terenie Polski.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]