Wszystko o zdrowiu

Zestaw do wibroterapii RAM Vitberg+ – poznaj opinie jego użytkowników

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o Vitberg opinie, uzyskasz na www.youtube.com

Nieważne czy jesteś gospodynią domową czy zawodowym sportowcem, zapewne zestaw RAM Vitberg+ może podnieść jakość Twojego życia. Odwiedź z nami miejsce, gdzie produkowane są aparaty do terapii wibracyjnej firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Aparaty marki Vitberg – poznaj opinię Mistrza Świata w kickboxingu

Bądź towarzyszem Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy podczas ich pobytu w siedzibie firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im modułowe urządzenia do wibroterapii tej marki. Spowolniony metabolizm, regeneracja organizmu po wyczerpujących treningach, bolące biodro czy stres – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały zaprojektowane urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – co warto wiedzieć o marce

Firma Vitberg to polski producent modułów do terapii wibracjami, która w rezultacie długoletnich badań nad tą dziedziną opracowała unikatowy produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Aparaty są wytwarzane w 100% w Nowym Sączu, z elementów polskiej produkcji, a wszelkie ich podzespoły są ręcznie składane. Vitberg kładzie nacisk na ścisłą kontrolę jakości, z tego powodu przed oddaniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie sprawdzany. Z myślą o swoich pacjentach, bo tak są traktowani klienci firmy, Vitberg nieprzerwanie ulepsza oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad urządzeniami i zagadnieniami powiazanymi z wibroterapią.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]