Wszystko o zdrowiu

„Uroda i Zdrowie” o produktach do wibroterapii marki Vitberg

Vitberg opinie. Zdobądź więcej wiadomości

Poznaj wyniki testu zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadzili autorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Recenzja zestawu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została przygotowana po miesiącu korzystania z maty masującej.

Vitberg – ocena autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie firmy Vitberg jest łatwe do uruchomienia. Dosłownie w kilka sekund po podpięciu elementów do modułu bazowego można rozpocząć masaż wibracyjny obszaru nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Drgania działają pobudzająco na jelita. Vitberg stworzył także moduł Biodra, który wprowadza w wibracje między innymi mięśnie pośladkowe oraz mięśnie dwugłowe i czworogłowe uda. Intensywność drgań urządzenia regulowana jest za pomocą pilota. Już po kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie pobudzenie przemiany materii, a w rezultacie – na zakończenie miesięcznego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, który można stosować również przy schorzeniach mięśni, układu kostno-stawowego bądź do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w licznych placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie Polski.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]