Wszystko o zdrowiu

Szkolenie z pierwszej pomocy

Coraz więcej przedsiębiorstw oferuje prowadzenie kursów z zakresu pierwszej pomocy. Różnią się pod względem ceny, metod nauki i zakresu, dlatego lepiej dowiedzieć się uprzednio, co jest szczególnie ważne przy ich wybieraniu.

Szkolenia z pierwszej pomocy – kto może się zapisać?

Kurs z pierwszej pomocy to kurs, który przyda się każdemu. Nie wszyscy musimy umieć grać na gitarze albo mówić po hiszpańsku, jednak wszyscy powinniśmy być w stanie udzielić pomocy innym w sytuacji zagrożenia. Bez względu na płeć należy wiedzieć, jak usztywnić złamaną nogę lub jak przeprowadzić resuscytację. Świadkiem groźnego wypadku możemy być w każdej chwili: w drodze do pracy, na urlopie, na uczelni. Szczególnie istotne jest, abyw kursie pierwszej pomocy wzięli udział nauczyciele, a także pracownicy korporacyjni.

Szkolenia z pierwszej pomocy – ile zapłacisz?

Koszt szkolenia z pierwszej pomocy jest uzależnionazależy od jego długości oraz liczby wielkości grupy. Im więcej godzin zajęć oraz partycypantów, tym koszt przypadający na 1 osobę jest mniejszy. Jednakże, im mniej osób, tym więcej wyniesiemy z praktycznej części zajęć. Możemy oczekiwać zniżek w przypadku kursu dla kilkudziesięciu osób. Ponadto, w Internecie można znaleźć też kursy otwarte – dla nawet stuosobowych grup. Nie musimy organizować szkolenia i zbierać grupy – jedynie zapisujemy się na wybrane szkolenie.