Wszystko o zdrowiu

Polski psycholog w UK – imigrant może liczyć na pomoc

Uzyskaj pomoc polskiego psychologa Birmingham. Kliknij tutaj

Po przystąpieniu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych rodaków Polacy z chęcią poczęli wyjeżdżać na Wyspy. Obecnie zjawisko emigracyjne jest trochę mniejsze, ale ciągle nie brakuje osób skorych do zatrudnienia się właśnie na Wyspach. Często jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii generuje wiele kłopotów, z którymi samodzielnie uporać się jest niezwykle trudno.

Polski psycholog w UK – w jakiego typu sytuacjach jest niezbędny?

Pobyt na Wyspach i związana z tym rozłąka z rodziną, jak również praca na terenie obcego kraju, mogą rodzić cały szereg problemów, którym bardzo trudno jest podołać. Rozłąka z rodziną często powoduje ogromną sytuację stresową. Do tego nieraz pojawiają się również kłopoty ze znalezieniem etatu czy integracją ze współpracownikami. Nieznajomość języka, która nadal jest na porządku dziennym, powoduje, że w krótkim czasie dochodzi do odcięcia się od kolegów z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do poważnych wahań nastroju lub nasilenia zachowań o charakterze agresywnym. Nad odruchami tego typu naprawdę ciężko jest zapanować bez wsparcia psychologicznego. Dlatego nie należy obawiać się korzystania ze wsparcia profesjonalisty. Rozmowa z psychologiem jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega wizyta?

Rozmowy z psychologiem mają miejsce w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie należy bać się, że informacje przekazane podczas wizyty będą powierzone kolejnej osobie. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej może tylko sąd. Przed psychologiem nie należy ukrywać swoich problemów oraz słabości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Psycholog instruuje, jak uporać się ze stresem, jak również pomaga identyfikować sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Konsultacja odbywa się po polsku, co sprawia, że odbywa się sprawniej oraz swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie powinna się wszak obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama dobrze zrozumie to, co powie do niej specjalista.

Adres firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339