Wszystko o zdrowiu

Na pomoc włosom – trycholog w Krakowie

Nasze włosy nierzadko są obecnie zgubne oddziaływanie otoczenia. Cierpią też z powodu naszej diety. Należy je pielęgnować poprzez używanie kosmetyków czy wyspecjalizowanych dermokosmetyków. Gdy jednak problemy z włosami przyprawiają nas o jej ból, może okazać się potrzebna wizyta u trychologa.

Czym zajmuje się trychologia?

Trychologia jest gałęzią medycyny zajmującą się przypadkami wypadania włosów, łysienia jak też innymi chorobami. Specjalista tej dziedziny pomoże nam, gdy dotyka nas problem łuszczycy, łupieżu czy łojotokowego zapalenia skóry głowy. Korzystając z zaawansowanych narzędzi badań, trycholog może skutecznie zdiagnozować nasze choroby i zalecić odpowiednią kurację.

Trycholog w Krakowie

Gabinet Centrum Zdrowego Włosa, bazując na najnowszych osiągnięciach trychologii, może zaproponować nam różnorodne zabiegi wpływające na stan włosów i skóry głowy. Po mikroskopowej analizie możemy zdecydować się na procedurę anti-aging cofnąć dostrzegalny po kondycji naszych włosów upływ czasu. Specjaliści trychologii kosmetycznej zaproponują nam także skuteczne metody pozwalające dbać o skórę głowy w domu i w gabinecie. Dzięki dobrze przeprowadzonej pielęgnacji będziemy mogli czerpać radość ze zdrowych i pięknych.

Wyposażony w nowoczesny sprzęt gabinet położony jest w centrum Krakowa. Można w nim nabyć specjalistyczne dermokosmetyki ułatwiające zachowanie naszych włosów w pożądanej kondycji po wykonaniu zabiegu. Gabinet zaprasza w godzinach 10:00 – 17:00 po wcześniejszej rezerwacji wizyty.