Wszystko o zdrowiu Zakupy

Maseczka z przyłbicą dla osób starszych, aktywnych i nie tylko

Chcesz zamówić maseczkę wielokrotnego użytku? Sprawdź https://www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield

COVID-19, który opanował wszystkie państwa, całkowicie odmienił nasze relacje społeczne i bieg życia. Zasady dystansu społecznego narzucają konieczność korzystania ze rozmaitych środków, których zadaniem jest zabezpieczać nas przed potencjalnym ryzykiem zakażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do sklepu czy restauracji, gdzie na ogół obracamy się w większej zgrupowaniu ludzi, musimy dla naszego zdrowia zakładać na nos i usta ochronną maseczkę. Co jednak uczynić, jeżeli dusimy się w zwykłej maseczce z bawełny?

Maseczka wielorazowego użytku – trwała oraz lekka

Ci, którzy sądzą, że bawełniane maski ochronne są niewygodne i mają trudności ze swobodnym oddychaniem podczas ich używania, powinny sprawić sobie ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest właśnie maseczka wielokrotnego użytku Vitberg Mini Shield. Ochrania ona użytkownika przed kontaktem z wirusem równie dobrze jak maseczka chirurgiczna, tzn. zakrywa usta oraz nos, ale przy tym zapewnia lekkość oddychania. Jej głównymi zaletami są trwałość, komfort oraz nieznaczna waga, nie przekraczająca 7-10g. Ta maseczka z przyłbicą sporządzona jest z materiałów, dzięki którym może być użytkowana wielokrotnie. Jej przysłonę z folii PET po kolejnym użyciu rekomenduje się zdezynfekować, a samą maseczkę można też czyścić ręcznie (trzydzieści razy) przy pomocy mydła.

Ochronna przyłbica – dla astmatyków i ludzi starszych

Mini przyłbicę zaleca się używać każdemu, kto troszczy się o bezpieczeństwo, ale i wygodę. Osoby w podeszłym wieku, chorujące na astmę, w podeszłym wieku oraz regularnie uprawiające sport na świeżym powietrzu docenią swobodę jaką daje taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy obligatoryjnie muszą zakładać maseczki ochronne w trakcie pełnienia obowiązków służbowych. Mini Shield firmy Vitberg nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie ogranicza ruchów szyi, a jej używanie przez parę godzin nie wywołuje wrażenia dyskomfortu. Działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w telefonach, co z całą pewnością docenią najmłodsi użytkownicy.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]