Wszystko o zdrowiu

„Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii RAM Vitberg+

Kliknij tu po więcej szczegółów o Vitberg opinie

Czy terapia wibracjami może pomóc osobom odczuwającym ból dolnego odcinka kręgosłupa z powodu pracy przed komputerem? Zapoznaj się z opinią dziennikarki serwisu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii marki Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – konkurencja dla leków przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy przed monitorem z czasem odczuwamy uczucie obciążenia nóg, bóle dolnego odcinka kręgosłupa czy ból ramion i szyi. Jest to wynikiem braku odpowiedniej ilości ruchu, gdyż brak czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można jednak skutecznie rozmasować te elementy ciała, w których ból staje się uciążliwy. Moduły zestawu do wibroterapii marki Vitberg – zależnie od naszych potrzeb – wprawią w drgania plecy, biodra, nogi, szyję lub kolana. Terapia wibracjami nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale również relaksuje, co przekłada się na mocniejszy sen i obniżenie poziomu stresu. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm wspomagający odchudzanie.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i 5 opcjonalnych modułów stymulujących. Modułowość jest ważną zaletą produktów firmy Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich mat masujących lub wybrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]