Wszystko o zdrowiu

Jak produkowane są urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Sprawdź Vitberg opinie na youtube.com

Zobacz jak przebiega wytwarzanie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od ponad dwudziestu lat zajmuje się wyrobem aparatów do wibroterapii, uchyla drzwi swojej fabryki na profilu YouTube.

Wiele lat doświadczeń w jednym zestawie firmy Vitberg

Zestaw RAM Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które na celu podniesienie jakości życia ludzi cierpiących na najróżniejsze schorzenia. Kompletny aparat jest złożony z 6 części stymulujących i 2 nieaktywnych, co pozwala na poddanie całego ciała wibroterapii. Dzięki segmentacji aparatu na pojedyncze moduły można dowolnie dokładać do modułu bazowego niezbędne nam elementy masujące tak, aby dopasować zestaw do potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i dbałość o szczegóły

Do produkcji urządzeń marki Vitberg wykorzystywane są tylko elementy certyfikowane, w większości dostarczane od polskich wytwórców. Poszycie uszyte jest z łatwej do odkażenia skóry ekologicznej. W trakcie produkcji zestawów RAM Vitberg+ wykorzystuje się nowoczesne maszyny najwyższej jakości. Każdy moduł, a także jego elementy elektroniczne sterowania, jest ręcznie składany, a następnie dokładnie testowany przed wysyłką do kupującego.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]