Wszystko o zdrowiu

„INN:Poland” odwiedza firmę Vitberg

Na innpoland.pl/144425,startup-z-20-letnim-stazem-firma-z-nowego-sacza-sprzedala-milion-urzadzen odnajdziesz więcej szczegółów o marce Vitberg

Przeczytaj rozmowę portalu „INN:Poland” z założycielem firmy Vitberg, która specjalizuje się w wytwarzaniu urządzeń do wibroterapii RAM Vitberg+. Poznaj historię firmy, która zainteresowała się zagadnieniem wibroterapii 25 lat temu i od tego czasu skutecznie rozwija swoje produkty.

Urządzenia marki Vitberg – opinie klientów są najistotniejsze

Wibroterapia obecna jest w medycynie od ponad 100 lat, natomiast intensywne badania nad tą metodą profilaktyki prowadzone są niespełna od czterdziestu lat. Wibroterapia może być alternatywą dla tabletek przeciwbólowych, które być może szybko pomagają, jakkolwiek mają krótkotrwałe działania i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Firma Vitberg sprzedała już ponad 250 tysięcy urządzeń, które są przychylnie oceniane przez klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ można stosować do regeneracji mięśni sportowców, są jednak także przeznaczone do użytkowania w domu.

Firma Vitberg założył pięćdziesiąt dwie placówki na terenie kraju, w których możliwe jest przetestowanie urządzenia i przekonanie się o jego efektywności. Średnio c 3 pacjent Poradni Vitberg wyraża chęć zakupy takiego aparatu na własność. to dla nich firma Vitberg wciąż pracuje nad ulepszeniem swoich produktów.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]