Wszystko o zdrowiu

Blog „Testy outdoorowe” lecz się sam testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Zajrzyj na www.testyoutdoorowe.pl, aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące marki Vitberg

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o rozmaitej intensywności, pozwala znacznie podnieść komfort życia pacjentów cierpiących z powodu bólu nóg, szyi oraz kręgosłupa. Moduły masujące rodzimej marki Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o prywatnych użytkownikach.

Urządzenia Vitberg – działanie i konstrukcja

Moduły do wibroterapii RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który składa się z modułu bazowego (niezbędnego do pracy całości zestawu), 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, służących do ustawienia ciała w komfortowej pozycji w trakcie zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na efektywny masaż kręgosłupa i nóg, ale również będzie służył do relaksacji i walki z symptomami stresu.

Zestaw złożone jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Wykorzystane komponenty i materiały w większości są produkowane nad Wisłą. Uruchomienie i podłączenie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy wybrać interesujący nas poziom natężenia drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ posłuży zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]