Wszystko o zdrowiu

„ABC Zdrowie” o produktach medycznych marki Vitberg

Poszukujesz wiadomości o marce Vitberg? Dobrze trafiłeś!

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii marki Vitberg, którego podjęła się redaktorka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Przetestowano funkcjonowanie pełnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, który składa się z sześciu aktywnych modułów oraz dodatkowych elementów sprawiających, że korzystanie z przyrządu jest wygodniejsze. W aparacie można regulować częstotliwość wibracji – dostępne są 4 zakresy, z czego ostatni służy do treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można przeprowadzić zabiegi na łydkach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i stopach. Jeśli chcemy rozszerzyć działanie przyrządu i dostosować go do indywidualnych potrzeb, konieczne jest dokupienie modułu: Szyja, Kolana, Biodra, Metabolizm lub Nogi. Z pomocą tych modułów można skutecznie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom kolan i łydek, a nawet wspomagać odchudzanie.

Zabiegi rehabilitacyjne z zestawem RAM Vitberg+ trwają 30 minut i można je przeprowadzać w profesjonalnych gabinetach oraz domach opieki, jednak pozwalają także na korzystanie z nich w zaciszu własnego domu.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]