Spedycja, logistyka, transport Usługi

Zalety Kraków Airport Taxi

Na uczęszczanych lotniskach znalezienie taksówki potrafi stać się dużym wyzwaniem. Jeśli jeszcze zwiedzający czy mieszkańcy danego miasta na pewno sobie poradzą, to przedsiębiorcy mogą mieć poważne kłopoty – ich obecność w tym mieście jest zazwyczaj wszak zaplanowana z dużą dokładnością. Dobrze więc zawczasu pamiętać o transporcie do celu podróży. Firmy oferujące podobne usługi działają w wielu miastach z ważnymi portami lotniczymi – na przykład w stolicy, Katowicach bądź w Krakowie. Powinniśmy przy tym zaznaczyć, że te firmy wyróżniają się nie tylko możliwością zamówienia taksówki na określoną godzinę – mają poza tym wiele innych plusów. Dlaczego więc powinniśmy wybrać usługę Kraków Airport Taxi?

Dlaczego opłaca się wybrać Kraków Airport Taxi?

Zaletą usługi Kraków Airport Taxi jest także klasa aut – firma ją oferująca stosuje jedne najbardziej luksusowych modeli Mercedesa oraz innych wiodących producentów samochodów. Ogromne znaczenie ma też fakt, że stawiając na tę formę transportu nie musimy jechać z obcymi ludźmi – auto podstawione jest wyłącznie dla nas oraz partnera biznesowego. Dobrze napisać też o tym, iż pasażerowie Kraków Airport Taxi mają możliwość podróżować nie tylko po Krakowie – dostępne będzie bowiem zamówienie trasy do innego miasta w Małopolsce lub dalej.

Kraków Airport Taxi – ceny

Kursy do najpopularniejszych Business Parków i biur koncernów, rozmieszczonych w obrębie stolicy Małopolski, pasażerów Kraków Airport Taxi nie będą kosztować więcej niż 100 PLN. Na nieco większe koszty musimy być gotowi, jeżeli zamierzamy zamówić podróż do innego miejsca położonego w Małopolsce. Na przykład, trasa do Wieliczki do wydatek od 80 do 120 złotych – w zależności od tego, ilu pasażerów będzie wiezionych jednym kursem. Natomiast na biznesowy wyjazd w wygodnych warunkach do Oświęcimia czy Katowic wydamy w okolicach 300 złotych. Korzystanie z transportu Kraków Airport Taxi zapewnia komfortowe warunki na czas delegacji, które zadowolą każdego.