Spedycja, logistyka, transport Usługi

Wynajem busa z kierowcą – dla niedużych wycieczek zorganizowanych

Organizacja wyjazdów grup liczących 10-20 osób nierzadko okazuje się trudnym zadaniem. Źródłem większości problemów bywa zapewnienie transportu. Komunikacja publiczna posiada wiele wad, z których najistotniejszy jest brak komfortu podróży. By tego uniknąć, należy wybrać wynajem busa z kierowcą. Dzięki temu nie tylko zagwarantujemy pasażerom komfortową podróż, ale również bez przystanków i innych komplikacji dotrzemy w dowolne miejsce – nawet do położonej na odludziu atrakcji lub hotelu, do których nie dojeżdżają bezpośrednio inne środki transportu.

Wynajem busów z kierowcą – na rodzinne i firmowe wyjazdy

Wynajem busów z kierowcą to usługa kierowana zarówno do instytucji czy firm, jak i klientów prywatnych. Tym ostatnim pomoże w organizacji wszelkiego typu imprez rodzinnych odbywających się w ośrodkach wypoczynkowych lub hotelach – dzięki niej wszyscy goście komfortowo i szybko przybędą na miejsce. Dla firm i instytucji jest natomiast sposobem na zapewnienie transferu uczestnikom szkoleń czy konferencji. Ponadto, oferta jest także kierowana do biur podróży, które z pewnością docenią dużą ilość miejsc, w które zdołają dotrzeć wybierając wynajem busów – Małopolskę i inne polskie regiony można zwiedzić w ten sposób bardzo dokładnie.

Dlaczego warto skorzystać z wynajmu busów z kierowcą?

Najważniejszą zaletą tego rozwiązania jest komfort. Bus 20-osobowy to najbardziej wygodny ze sposobów na wyjazd znacznej grupy. Podróżni mogą skorzystać z m.in. osobistego oświetlenia i klimatyzacji, koców podróżnych oraz zimnych napojów. Nawet bardzo długa trasa będzie przyjemna dzięki sporej przestrzeni na nogi, rozkładanym, wygodnym fotelom ze stolikiem i systemowi audiowizualnemu.