Spedycja, logistyka, transport Usługi

Taxi to za mało? Sprawdź prywatny odbiór z lotniska

Dotarliśmy do obcego miasta na spotkanie biznesowe. Zrobiło się już późno, zaś do hotelu mamy kilkanaście kilometrów. Podróż komunikacją publiczną nie jest najlepszym rozwiązaniem – z uwagi na brak komfort oraz bezpieczeństwa. A poczucie bezpieczeństwa jest naprawdę istotne, ponieważ mamy ze sobą walizkę, a w niej mnóstwo drogich gadżetów. Niestety, przy lotnisku brakuje taksówek, zaś operatorka mówi nam, iż najszybciej wyruszymy za niecałą godzinę. Jeżeli z portu lotniczego chcieliśmy dojechać bezpośrednio do miejsca noclegu kłopot nie będzie poważny, ale jeśli czeka na nas partner biznesowy, może to zaważyć na współpracy. Jak uniknąć takich problemów? Wyjście będzie naprawdę proste – organizując biznesowe wyjazdy warto wcześniej zarezerwować odbiór z lotniska. W jaki sposób to zrobić?

Na czym polega usługa odbioru z lotniska?

Odbiór z lotniska to usługa kierowana do szczególnie wymagających pasażerów. W odróżnieniu od zwykłej taksówki, decydując się na odbiór z lotniska zostaniemy dowiezieni do hotelu luksusowym autem – między innymi Mercedesem klasy S. W takim razie otrzymamy także pewność tego, iż kierowca będzie czekał na nas, gdy dolecimy na do celu, więc na pewno dotrzemy na czas na kolację z kontrahentem. Powinniśmy nadmienić także o tym, iż odbiór z lotniska możemy zamówić również dla partnerów, którzy nas odwiedzają.

Gdzie zamówisz odbiór z lotniska?

Jak łatwo się domyślić, odbiór z lotniska cieszy się szczególną popularnością w miejscowościach z większymi lotniskami – w Łodzi, Katowicach, w Warszawie czy Krakowie. Zasięg firm świadczących tę usługę nie sprowadza się rzecz jasna jedynie do tych regionów – po dotarciu do Krakowa możemy wybrać kurs na przykład w góry czy na Śląsk. A jeśli musimy, możemy zlecić transport do mniejszych miast na terenie kraju – nie tylko na południu Polski.