Strony internetowe Usługi

Sklep WooCommerce – łatwa obsługa i duży wybór wtyczek

Korzystna oferta tworzenia sklepów internetowych znajduje się w tym miejscu.

Chcesz założyć sklep internetowy? Jeśli posiadasz już stronę firmową na WordPress, ale także jeśli nie dysponujesz w ogóle stroną www i zaczynasz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest wyśmienitym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – plusy tej wtyczki

Ze względu na to, jak dużym powodzeniem mogą pochwalić się witryny tworzone w oparciu o WordPress, nie trudno wywnioskować, iż w mgnieniu oka pojawiła się wtyczka pozwalająca na postawienie sklepu internetowego na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem taka nazwę dano owej wtyczce, posiada wiele zalet. Analogicznie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można szybko spersonalizować z wykorzystując płatne lub bezpłatne motywy, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co sprawia, iż łatwiej jest zdobyć przyzwoite pozycje w wynikach organicznych, a tym samym szybciej dotrzeć do pokaźniejszego kręgu klientów. Na skutek wdrożenia dedykowanych wtyczek poszerza się również elastyczność sklepu. W paru krokach można w nim uruchomić bramki płatności i zaoferować użytkownikom wykonanie przelewów za zamówienie m.in. przez PayU.pl czy DotPay.pl. WooCommerce pozwala też na analizę sprzedaży (generowanie rozmaitego rodzaju statystyk) oraz integrację z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce – tylko konieczne wtyczki

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce rekomendujemy zostawić specjalistom, którzy nie tylko przystosują wybrany szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale także zadbają o jego bezpieczeństwo, prawidłową semantykę kodu sklepu oraz wykorzystanie jedynie koniecznych, wypróbowanych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści utworzą też blog, na którym w prosty sposób można informować odbiorców o akcjach promocyjnych oraz nowych produktach albo publikować rozmaite porady i recenzje oferowanych w sklepie artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]