Usługi

Serwis okien to nie tylko wymiana uszczelek

Na http://bit.ly/2NYa7CY dowiesz się, kto oferuje serwis okien PCV Warszawa.

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w domu i zapobiegnie utracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona doświadczony serwisant? Dlaczego warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim domu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są narażone na różnego typu wypaczenia i uszkodzenia. Na kondycję uszczelek oraz okien niekorzystnie działają też warunki atmosferyczne – ekstremalny żar i mróz, opady czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w odpowiednim stanie przez długi okres. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste działania można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac powinniśmy zatrudnić serwisanta. Fachowcy oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację mechanizmów pracujących z trudem, redukują docisk okien w lecie, dbają o właściwą izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Wykwalifikowana ekipa serwisu okien wykona też wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy zlecać serwis okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pomaga obniżyć utratę ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko regulacja mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec może również zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez założenie specjalnych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]