Usługi

Sale do wynajęcia na imprezy – jak zorganizować bankiet na wysokim poziomie

Jesteś zainteresowany korzystną ofertą sal do wynajęcia na imprezy w Krakowie? Nie czekaj! Zajrzyj na https://bit.ly/3hy4nBp.

Przyjęcia firmowe to nie tylko spotkania integracyjne i grille dla zatrudnionych i ich rodzin, których celem ukształtowanie głębszych więzi między pracownikiem i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują głośne eventy, m.in. po to, by celebrować otrzymane nagrody, a także rozmaite sympozja, bankiety dla wspólników biznesowych i szkolenia. Takie imprezy wymagają należytego przygotowania, szczególnie jeśli mają być wykorzystane później w celu marketingowym.

O czym pamiętać wybierając miejsce do wynajęcia na organizację imprezy firmowej

Gdy nie mamy w firmie dużych pomieszczeń, które nadają się do wyprawienia w nich eventu, warto sprawdzić propozycje najmu sal, które zdołają pomieścić wszystkich zaproszonych gości uroczystości. Kluczowe jest, by miejsce, w którym urządzamy imprezę pasowało swoim wystrojem do klasy urządzanego wydarzenia. Prestiżowe bankiety dla kontrahentów marki, podczas których celebrowany jest jej sensacyjny sukces, nie mogą zostać urządzone w zwykłej sali. Warto w takich przypadkach urządzić event w unikalnym miejscu, które zdecydowanie uwydatni prestiż uroczystości. Z kolei jeśli na imprezę poproszeni zostaną goście nie zamieszkujący w najbliższej okolicy sali warto zdecydować się na lokal, znajdujący się w pobliżu bogatej bazy hoteli, do której bez problemu można dojechać o każdej porze dnia.

Wynająłeś już lokal na imprezę? – pamiętaj o cateringu

Planując imprezę firmową nie można zignorować tak ważnego elementu, jak zapewnienie uczestnikom gorących oraz zimnych posiłków i napojów. Preferowanym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania profesjonalnej firmie trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie we wskazane miejsce wyśmienitych potraw dla gości, ale także pomoże w wyborze menu i zajmie się ustawieniem stołów. W trakcie prestiżowych gal wskazane jest również zagwarantowanie zaproszonym wzorowej obsługi. Powinno się zatem postawić na pomoc firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przygotują nie tylko wyśmienite, lecz i zdumiewające wizualnie dania, jak również kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne potrawy.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]