Usługi

Przyjęcie okolicznościowe – w sali lub w ogrodzie

Tu poznasz aktualną ofertę przyjęcia w ogrodzie.

Kiedy ktoś myśli o planowaniu wielkiej imprezy rodzinnej, na ogół naszym pierwszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z weselem. Ale popularne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem sprasza się dziesiątki bliskich z bliskiej i dalekiej rodziny, to również „osiemnastki”, chrzty czy komunie. Gdy lista zaproszonych gości jest długa, zwykle nie damy rady zaplanować przyjęcia i upichcić posiłków dla uczestników we własnym domu. Wówczas pozostaje nam zamówić odpowiednią salę.

Na co zwrócić uwagę dobierając lokal na organizację imprezy okolicznościowej?

Poszczególne rodzaje przyjęć wiążą się z innymi potrzebami osób zaproszonych. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak np. urodziny albo osiemnastka, , na której bawić się będą głównie osoby dorosłe, zaproszonym wypada udostępnić nie tylko miejsce, gdzie spożyją bez pośpiechu posiłek, ale i pomieszczenie na tańce. Z drugiej strony zabawy, w których sporą część uczestników stanowią małe dzieci, jak komunie bądź chrzciny, poleca się urządzić w miejscu, które oprócz użyczenia sali w środku obiektu oferuje także przestrzeń na zewnątrz. Dzięki zaoferowaniu dzieciom zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, że nie zmęczą się za szybko świętowaniem i nie będą domagać się rychłego powrotu do domu. Potrawy serwowane uczestnikom również trzeba dostosować do charakteru przyjęcia. Planując takie wydarzenie warto zatem skorzystać z oferty firmy cateringowej, która zatroszczy się o smaczne menu, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe w królewskiej atmosferze

Zamówienie miejsca na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w większym mieście, jest całkiem proste, ale rzadko która oferta może sprostać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach pod Krakowem. Od dekad w iście królewskim duchu urządzane są w nim chrzciny, komunie i – rzecz jasna – wesela, które wszyscy goście zapamiętają na lata. W Pałacu można zająć jedną lub kilka sal, w których komfortowo można ugościć ogółem do 130 osób. A gdy impreza zostanie zaplanowana w plenerze, to ogród przed Pałacem zmieści blisko 300 gości. Co istotne, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa świadczy wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od dostarczenia menu, przez ustawienie oraz ozdobienie stołów, aż po profesjonalną kadrę kucharzy i kelnerów.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]