Usługi Usługi branży budowlanej

Projektowanie wnętrz – funkcjonalne i ergonomiczne mieszkania

Zamów projektowanie wnętrz Kraków na https://joannaklusak.com/oferta/

To, jak prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma znaczny wpływ na nasze samopoczucie. Wskazane jest więc zadbać o to, by pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz nie wydaje się skomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać je perfekcyjnie, niezbędne są konkretne umiejętności. Stawka jest duża – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę profesjonalisty na wszelkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań są ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, bowiem optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga sporego doświadczenia, które można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia powstają przeważnie trzy projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Działanie architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. Żeby jego propozycje zostały zrealizowane, zwykle konieczny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu produktów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów wnętrz, architekt zapewnia również wsparcie przy doborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Adres firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]