Usługi

Profesjonalne sprzątanie grobów

Dowiedz się, kto oferuje sprzątanie grobów Kraków. Zajrzyj w to miejsce.

Oblicze pomników naszych bliskich jest świadectwem naszego szacunku. Często jednak nie mamy chwili, by się nimi zająć – nawet, jeśli pomniki położone są w tym samym miejscu, gdzie żyjemy. Szczególne trudności stają się naszym udziałem natomiast, jeśli naszych najbliższych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to na szczęście, że groby muszą zostać brudne – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje taka usługa?

Opieka nad grobami zyskuje zainteresowanie

Na opisywaną usługę decydują się nie tylko ludzie, którym brak czasu – wśród klientów działających w tym sektorze firm łatwo znaleźć także emerytów, którzy na sprzątanie grobów swoich krewnych zwyczajnie nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko oferują również inne usługi, takie jak zakładanie ławeczek lub pomoc w załatwieniu wszystkich formalności lub poprawienia napisów.

Ceny opieki nad grobami

Stawki, które musimy opłacić pracownikom opiekującym się miejscami spoczynku naszych najbliższych są naprawdę różne. Zależne są przede wszystkim od rodzaju pomocy – jeśli zlecamy tylko jednorazowe czyszczenie, zapłacimy od 30 do 40 złotych. Gdy natomiast zależy nam, by firma czyściła grób co cztery tygodnie, powinniśmy liczyć się z wydatkiem rzędu 400 złotych co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, że stawki zależne są również od rozmiarów grobów, zaś najbardziej kosztowne będzie utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Adres firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]