Podróże i turystyka Usługi

Pokoje w Gdyni – nie tylko hotel

Gdynia to jedno z najszybciej rozwijających się miast na Pomorzu – z niedużej rybackiej wsi powstałej w 1926 roku błyskawicznie przekształciło się w nowoczesną aglomerację, która przyciąga turystów oraz inwestorów. Chciałbyś przyjechać na urlop do Trójmiasta? Dowiedz się, co zwiedzić i gdzie wynająć pokoje w Gdyni.

Atrakcje turystyczne i bed and breakfast w Gdyni

Jednym z najpopularniejszych wśród turystów punktów w Gdyni jest Skwer Kościuszki. Podróżnych przyciągają m.in. muzealne statki – niszczyciel „ORP Błyskawica” i żaglowiec „Dar Pomorza”, jak również Akwarium Gdyńskie, liczne stragany, trasy spacerowe i restauracje. W trakcie urlopu w Gdyni warto też pojechać na Kamienną Górę, z której można zachwycić się piękną panoramą miasta. Niezapomnianych wrażeń dla turystów z maluchami dostarczy z kolei infobox – nowoczesny budynek z wieżą widokową oraz miejscem zabaw. Chciałbyś wyskoczyć na parę dni do Gdyni? Żaden problem! Miasto to posiada rozbudowaną bazę noclegową, która obejmuje mieszkania i apartamenty do wynajęcia, sieci hotelowe, prywatne pensjonaty, a także pokoje gościnne. Dlaczego warto zdecydować się na tę ostatnią propozycję?

Pokoje w Gdyni – dlaczego warto?

Pokoje gościnne gwarantują wynajmującym wysoki komfort i prywatność, a to wszystko w rozsądnej cenie. Dobrze wyposażone pokoje z telewizorem, odtwarzaczem DVD, osobną łazienką z kabiną prysznicową, jak również czajnikiem, deską do prasowania oraz żelazkiem na życzenie, pozwolą zrelaksować się po dniu pełnym przeżyć. Pokoje typu bed and breakfast są dostosowane do potrzeb rodzin podróżujących z dziećmi, jednocześnie zapewniając domowe i smakowite posiłki w niewysokiej cenie.