Spedycja, logistyka, transport Usługi

Parking w Balicach – dlaczego warto skorzystać z jego usług?

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się gdzie postawić samochód? Chcesz bez problemu dotrzeć na lotnisko, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z pomocy, którą zapewnia monitorowany parking przy lotnisku! Do kogo skierowana jest oferta i jakie udogodnienia gwarantuje?

Parking przy Balicach – dojedź na lotnisko własnym autem

Lotnisko w Balicach jest położone na peryferiach miasta, co sprawia, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście dojazd własnym samochodem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i dźwigać ciężkich bagaży. Gdzie można zaparkować samochód na czas wylotu? Jak zatroszczyć się o jego bezpieczeństwo? Remedium na te problemy okazuje się parking strzeżony położony w okolicach lotniska – miejsca dzieli jedynie 1200 metrów, a dojazd bezpośrednio do terminala zapewniany jest busami, które pokonują trasę błyskawicznie. Warto podkreślić, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – chroń samochód przed wszelkimi intruzami

Parking przy lotnisku Kraków-Balice składa się z 250 miejsc postojowych, a każde z nich jest profesjonalnie przygotowane. Miejsce jest ogrodzone i monitorowane przez 24 godziny na dobę, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Dodatkowo pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Auto można zaparkować nawet na miesiąc – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu działa bezprzewodowy internet, jak również skorzystać z toalety. Obawiasz się, że po 2-tygodniowym urlopie w egzotycznym kurorcie nie będziesz w stanie uruchomić auta? Parking strzeżony przy lotnisku Kraków-Balice posiada urządzenie rozruchowe i kompresor. Opłatę za postój można uiścić bezpośrednio po przyjeździe lub podczas rezerwacji online.