Spedycja, logistyka, transport Usługi

Parking przy lotnisku w Balicach – czy warto zostawić tam samochód?

Duża część osób udających się w podróż samolotem nie przybywa na lotnisko własnym samochodem, lecz prosi kogoś o podwiezienie bądź przyjeżdża taksówką. Wydaje się, iż to jest lepsze rozwiązanie, bo w przeciwnym razie powstałby problem, gdzie pozostawić samochód na czas podróży. Warto jednak rozważyć rozwiązanie, którym jest zostawienie pojazdu na strzeżonym parkingu przy lotnisku. Doskonale zabezpieczony parking długoterminowy, który również przeznaczony jest dla krótszych postojów, zlokalizowany jest przy lotnisku Kraków – Balice. Oferta tego miejsca kierowana jest do wszystkich podróżujących, którzy korzystają z portu lotniczego, chcących pozostawić swój samochód w zaufanym miejscu na cały okres swojej nieobecności.

Parking przy lotnisku – dlaczego warto zostawić tu samochód?

Najważniejszą zaletą tego rozwiązania jest oczywiście wygoda, bo daje to możliwość przybycia na lotnisko własnym pojazdem. Pomimo iż parking znajduje się w pewnej odległości od lotniska, nie jest to żaden problem, gdyż obsługa parkingu gwarantuje transfer podróżnych z parkingu do portu i z portu na parking. Nie zabiera to dużo czasu, a same przejazdy organizowane są natychmiast. Ponadto klienci mają gwarancję bezpieczeństwa parkowanego auta, nie tylko dlatego, że jest to parking zabezpieczony wszystkimi możliwymi sposobami. Parking jest także ubezpieczony, a więc strzeżony w ten sposób samochód może być o wiele bezpieczniejszy niż zostawiony w przydomowym garażu, gdzie zawsze może być narażony na kradzież pod nieobecność, zwłaszcza dłuższą, właściciela. Zaletą tego rozwiązania są też ceny korzystniejsze niż można się spodziewać, a więc jest to ekonomiczne zarówno w przypadku długoterminowego, jak i krótkoterminowego postoju samochodu.

Parking przy lotnisku – udogodnienia dodatkowe

Osoby korzystające z parkingu zlokalizowanego w podkrakowskich Balicach mogą korzystać z jeszcze innych usług. Przede wszystkim mogą wyjechać w najmniejszym stopniu nie obawiając się o bezpieczeństwo zostawionego pojazdu, ponieważ jest on zabezpieczony wszelkimi metodami. Wjazd na parking zabezpiecza szlaban oraz ogrodzenie. Bezpieczeństwo gwarantuje nowoczesny system monitorujący oraz oświetlenie, a także profesjonalna ochrona, pracująca przez całą dobę. W przypadku dłuższej podróży, po powrocie klienci parkingu mogą użyć dostępnego rozrusznika i kompresora albo poprosić o pomoc w uruchomieniu pojazdu obsługę. Powrót jest również tym wygodniejszy, iż po odebraniu bagażu wystarczy zadzwonić do obsługi parkingu na numer zamieszczony na karcie parkingowej, aby już po kilku minutach móc wsiąść do podstawionego busa, który dokona transferu na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w cenę parkowania, która jest zaskakująco niska, a dodatkowo klienci parkingu zlokalizowanego przy podkrakowskim lotnisku niejednokrotnie mogą liczyć na różnego rodzaju rabaty.