Spedycja, logistyka, transport Usługi

Nie martw się o auto w czasie wylotu – skorzystaj z parkingu przy lotnisku

Co powinno się wiedzieć o Balice parking?

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, wybieranym często przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, żeby udać się w podróż musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego samochodu, zrodzi się pytanie: gdzie go zaparkować w trakcie naszej podróży?

Zostaw samochód pod opieką – tani parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwiezienie na lotnisko, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość organizacji takiego transportu, gdyż wiele wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych portów lotniczych, przykładowo w Balicach koło Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, na których za niewielką opłatą możemy pozostawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane tam auta podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co oferują parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają również inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z walizkami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]