serwis iphone warszawa, wymiana baterii, wymiana szybki iphone
Usługi

Naprawa telefonów iPhone – wymiana baterii, przycisków i szybki od ręki

Komputery, tablety i smartfony są współcześnie niezbędnym elementem naszego życia prywatnego oraz zawodowego, wobec tego kupując te akcesoria zwykle staramy się wybierać te godne zaufania. Taką sławą szczycą się od dawna produkty firmy Apple, które mimo dość wysokiej ceny w zestawieniu z urządzeniami konkurencyjnych firm, z roku na rok pozyskują sobie miliony nowych klientów. Niemniej jednak nawet sprzęt wysokiej jakości może uleć uszkodzeniu bądź stracić swoje właściwości na skutek nieuważnego używania. Ale nie oznacza to, że od razu trzeba wymienić go na nowy – warto bowiem oddać go do serwisu Apple.

Serwis iPhone Warszawa – jakie zlecenia realizuje?

Kto korzystał z produktów Apple przekonał się, iż sprzęt ten działają sprawnie bardzo długo, jakkolwiek nawet one nie oprą się zniszczeniom, powstałym z ich nieuważnej eksploatacji. Serwis Apple Warszawa regularnie przyjmuje prośby o wymianę baterii, która z czasem traci pojemność, wymianę szybki tylnej oraz przedniej, rozbitych na skutek silnego uderzenia w urządzenie, jak również wymianę innych drobnych części jak niedziałający przycisk HOME lub niesprawne obiektywy aparatów. Eksperci serwisu będą wsparciem także w razie konieczności odzyskania z telefonu utraconych danych czy jego zamoczenia.

Kiedy wygaśnie gwarancja napraw telefon w Serwisie Apple Warszawa

Póki telefon jest na gwarancji wiele napraw bez problemu zrealizujemy w autoryzowanych punktach serwisowych producenta. Trudności pojawiają się po zakończeniu gwarancji, jako że naprawa nawet drobnych usterek w autoryzowanym punkcie może wygenerować całkiem pokaźne koszty, które nie każdy może ponieść. Całe szczęście na terenie całej Polski, przede wszystkim w dużych miastach jak Warszawa, funkcjonują serwisy Apple realizujące naprawy pogwarancyjne, w których eksperci z kilkuletnim doświadczeniem nawet w półgodziny są w stanie zrealizować naprawę telefonów tej marki zarówno nowszej, jak i starszej generacji, wyprodukowanych w okresie minionego dziesięciolecia, jak przykładowo:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6S i 6 Plus;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XS, XR i XS MAX;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone SE 2020;
– iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max, 13 Mini.

Jeśli w miejscowości twojego zamieszkania brak serwisu serwisu Apple więc nie możesz dostarczyć telefonu do punktu samemu, znajdź ekspertów, którzy podejmują się serwisu iPhone’ów dostarczanych za pośrednictwem usług kurierskich. Takim usługodawcą jest np. Wymiana Szybki Serwis iPhone Warszawa.

Adres firmy:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555