Usługi

Lokalizacja, wystrój, pojemność – jak szukać domu weselnego?

Przyjęcie weselne - dowiedz się więcej o ofercie na https://bit.ly/3j1r0Q3.

Ślub i następujące po nim wesele to wydarzenie, o którym rodzina młodej pary i zaproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez kilka kolejnych miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeżeli narzeczeni postanowią zorganizować przyjęcie dla znacznej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, jakie przed nimi się pojawi, jest zarezerwowanie najlepszego domu weselnego, w którym uczestnicy spędzą ten niezwykły wieczór w najlepszych warunkach.

Dom weselny – postaw na wszechstronną obsługę

Poszukując miejsca na wesele narzeczeni powinna rozważyć kilka znaczących czynników. Przede wszystkim musi znać liczbę uczestników wesela, by być pewnym, że w wybranej sali weselnej bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale istotne jest też, aby mieli możliwość zatańczenia. Dodatkowo nowożeńcy powinni sprawdzić w jakiej odległości od kościoła położona jest sala weselna oraz czy dojazd do niej nie będzie utrudniony. Jeżeli na przyjęcie weselne zaproszeni są bliscy i znajomi mieszkający w innej miejscowości, należy poszukiwać sali weselnej, w sąsiedztwie której znajduje się bogata baza noclegowa. Ostatnim zagadnieniem jest samo zaplanowanie wesela, innymi słowy dekoracja sali, załatwienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej i przygotowanie menu. Te tematy mogą przerosnąć możliwości pary młodej, stąd warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują wsparcie w zakresie wszechstronnej organizacji zabawy weselnej.

A może przyjęcie ślubne w pałacu?

Młode pary z małopolski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą wyprawić zabawę weselną w nadzwyczaj malowniczym obiekcie, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach biesiady weselne wyprawiane są od dziesięcioleci, a każde z nich wyróżnia się zniewalającą oprawą. Pałac ma cztery sale zdolne podjąć około 130 osób. Impreza może zostać zorganizowana też w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim będzie mogło bez trudu ponad 300 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, że umiejscowiony jest raptem 12 km od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegową. Dojazd gości po ceremonii do sali weselnej nie trwa zwykle dłużej niż pół godziny.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]