Usługi

Lokal na urodziny i rocznice – jak ją wybrać?

Na tej stronie odnajdziesz pełną ofertę sali na urodziny w Krakowie.

Nierzadko z okazji niektórych rocznic, urodzin czy imienin nie planujemy żadnych zabaw ze znajomymi oraz rodziną, traktując ten dzień jak każdy inny. Jednakże są takie momenty przełomowe życia, których właściwe uczczenie jest wręcz obligatoryjne, a jednym z nich jest bezdyskusyjnie pełnoletność, czyli “osiemnastka”.

Sala na osiemnaste urodziny – zorganizuj niepowtarzalną imprezę

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin dużo się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on w świetle prawa oddawać głos w wyborach, pić i kupować alkohol, zaczyna rozliczać się z fiskusem oraz ubiegać się o stanowiska urzędnicze. Jednakże kończąc 18 lat sporadycznie myśli się o tak odpowiedzialnych tematach – dla młodzieży na pierwszym miejscu jest możliwość wyprawienia jedynej w swoim rodzaju imprezy ze znajomymi. Można ponownie wyprawić “domówkę”, lecz czy zabawa w domu będzie się bardzo różnić od innych? Naturalnie, że nie. Z tej przyczyny lepszym wyjściem jest wynajęcie sali na osiemnastkę. Często kilku znajomych decyduje się zorganizować razem przyjęcie z te okazji, co wymaga znalezienia odpowiednio przestronnego lokalu, lecz w tym samym czasie umożliwia zmniejszyć jednostkowe wydatki. Szukając miejsca na imprezę urodzinową skup się na lokalach oferujących sporą salę taneczną (z trudem bowiem można wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), a także na salach, które współpracują z profesjonalną firmą cateringową, która zapewni najlepsze menu imprezowe. Chciałbyś urządzić przyjęcie pod gołym niebem? Wyszukaj salę na urodziny z dostępem do ogrodu – w sezonie letnim można postawić w nim duży namiot i zorganizować zabawę z grillem.

Lokal na osiemnaste urodziny – dekoracja przestrzeni także jest ważny!

Nie ukrywajmy osiemnastka to przyjęcie, na którym młodzi dorośli piją napoje alkoholowe. Radzimy z tej przyczyny koniecznie zadbać o to, żeby osoby poniżej 18 roku życia, a wszak może ich być wiele pośród zaproszonych gości, nie miały możliwości skorzystania z napojów z alkoholem.

Odpowiedni wystrój sali także jest bardzo ważny, żeby uczestnicy kompletnie oddali się atmosferze imprezy. Należy więc wybrać lokal na urodziny, który zadba o ozdobienie przestrzeni zgodnie z podanych sugestii, jak również optymalnie rozstawi stoły z przekąskami i napojami.

Gdy już wspominamy o posiłkach, na “osiemnastce” bardzo dobrze sprawdzi się menu finger food, składające się z niedużych przekąskach “jeden gryz”, które łatwo skonsumować bez konieczności siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dostroi przekąski nie tylko do charakteru przyjęcia, ale także do potrzeb i budżetu klienta.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]