Strony internetowe Usługi

Komu powierzyć utrzymanie strony na WordPressie?

Na wpmagus.pl odnajdziesz pełną ofertę opieki technicznej WordPress.

WordPress, stworzony w głównej mierze jako platforma blogowa, w ciągu kilku lat stał się nadzwyczaj popularnym CMS-em. Dzięki temu, że jest szybki i bez problemu można przyswoić sobie podstawy jego obsługi, wykorzystuje się go w tej chwili do tworzenia sklepów e-commerce oraz skomplikowanych stron. Niemniej jednak ten CMS może być przyczyną kłopotliwych niespodzianek, w związku z tym ważną i pomocną usługą jest aktualizacja WordPressa.

Czemu warto zlecić opiekę techniczną nad stroną www znawcy?

Istotnym warunkiem bezpieczeństwa strony jest bezspornie zaktualizowanie jej do najświeższej edycji systemu zarządzania treścią. W wielu przypadkach jednak przedsiębiorstwa po uruchomieniu strony zaniedbują cykliczną instalację najnowszych wersji CMS-a bądź aktualizacji użytkowanych wtyczek, przez co narażają stronę na infekcję przez wirusy bądź cyberataki. W dodatku, mimo iż WordPress jest całkiem nieskomplikowanym CMS-em, jego aktualizacja może wiązać się z akcydentalnymi problemami z poprawnym funkcjonowaniem sklepu lub strony. Stąd też ważne jest, aby działanie to realizował zawsze ktoś biegły w WordPressie, a jeżeli nie mamy w przedsiębiorstwie działu informatycznego, warto powierzyć opiekę nad stroną niezależnemu profesjonaliście.

Do kogo kierowana jest pomoc w zakresie opieki nad stroną?

Usługa opieki nad stroną internetową to oferta kierowana w głównej mierze do odbiorców biznesowych, zarówno większych jak i mniejszych podmiotów, którym zależy na sprawnym oraz nieustannym funkcjonowaniu ich strony firmowej oraz zabezpieczeniu jej baz danych i zasobów. Oferta ta przydatna jest również freelancerom i blogerom posiadającym prywatne strony internetowe. W elementarnym dostępnym pakiecie znajduje się usuwanie skutków ataków hakerskich, przeprowadzenie aktualizacji CMS-a oraz pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych. W wyższych pakietach oferowane są również przeróżnego rodzaju monitoringi (przykładowo zmian zawartości, zmian wtyczek i logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]