Usługi

Jakich zleceń podejmie się agencja detektywistyczna?

Usługi detektywistyczne zyskują w naszym kraju popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw sądowych, odszukać cenne informacje na temat członków rodziny, jak również pracowników. Doświadczona agencja detektywistyczna oferuje wszechstronne usługi i umożliwia sprawdzenie m.in. warunków i sposobu opieki nad małoletnim, wierności małżonka, zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego czy ustalenie źródeł zarobku. Biura detektywistyczne zatrudniają rzetelnych pracowników mogących pochwalić się specjalistyczną wiedzą z obszaru prawa czy nowych technologii, dzięki którym pozyskanie cennych danych staje się bez wątpienia prostsze.

Kto często korzysta z usług firmy detektywistycznej?

Z oferty firm detektywistycznych często korzystają osoby chcące dowieść niewierności żony lub męża i przedstawić je w sądzie jako dowód w sprawie rozwodowej. Wielokrotnie zdarzają się też sprawy dotyczące ustalenia pobytu dziecka, które padło ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Szerokie spektrum usług świadczonych przez doświadczone agencje detektywistyczne sprawia, że z ich wsparcia korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy pragnące zweryfikować swoich pracowników. Jest to popularne przede wszystkim w przypadku zawierania umów o zakazie konkurencji oraz kontraktów z tzw. klauzulą poufności, która zobowiązuje zatrudnionego do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa.

Usługi detektywistyczne – zleć sprawy profesjonalistom

Firma detektywistyczna dysponuje specjalistycznym wyposażeniem, które pozwala w skuteczny i szybki sposób zdobyć niezbędne dane. Są to między innymi profesjonalne aparaty, lokalizatory GPS czy kamery. Ich pracownicy mają też biegłość w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport przygotowany przez detektywa to niepodważalny dowód, który można wykorzystać w sądzie.